Komende Wedstrijden (bron: VBL)

Datum Thuisploeg Bezoekers Sporthal
INJ1441RFC03 21 Sep 2019 11:00 2B|SAFE Tienen G14 A Hageland United G14 A Sportschuur Tienen
ING1231BBA03 21 Sep 2019 13:00 Hageland United G12 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A Sport'o'droom
ING1241LBA03 21 Sep 2019 15:00 Hageland United G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B Sport'o'droom
ING1031HFC03 21 Sep 2019 15:00 Bavi Vilvoorde G10 A Hageland United G10 A Stedelijke Sporthal Vilvoorde
ING0841SED08 21 Sep 2019 15:00 Hageland United G08 A Dynamo Bertem G08 A Sport'o'droom
VBDSE11AFC03 21 Sep 2019 17:15 Hageland United DSE A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ABG03 21 Sep 2019 19:15 Hageland United HSE A Triton Leuven HSE A Sporthal Lubbeek
ING1041WBA03 22 Sep 2019 10:00 GSG Aarschot G10 B Hageland United G10 B Stedelijke Sporthal Demervallei
ING1241LFB04 28 Sep 2019 09:00 Stella Artois Leuven Bears G12 D Hageland United G12 B Campus Redingenhof
INJ1841FCE04 28 Sep 2019 11:00 Dino Brussels J18 A Hageland United J18 A Sporthal Emanuel Hiel
ING1041AMCE04 28 Sep 2019 13:00 Hageland United G10 C KYD Kortenberg Young Devils G10 A Sport'o'droom
ING1041WAD04 28 Sep 2019 13:00 Hageland United G10 B Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 A Sport'o'droom
INJ1441RCE04 28 Sep 2019 15:00 Hageland United G14 A Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C Sport'o'droom
VBDSE21AAJ04 28 Sep 2019 19:00 Hageland United DSE R BBC Haacht DSE R Sporthal Lubbeek
ING0841SCE04 29 Sep 2019 09:00 Londerzeelse Dunkers G08 A Hageland United G08 A Sportoase De Lijster
ING1231BFB04 29 Sep 2019 10:00 L.S.V. Basket Landen G12 A Hageland United G12 A Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
VBHSE21AIB04 29 Sep 2019 15:00 2B|SAFE Tienen HSE B Hageland United HSE A Sportschuur Tienen
ING1041AMBC05 05 Oct 2019 09:00 2B|SAFE Tienen G10 A Hageland United G10 C Sportschuur Tienen
ING1241LBC05 05 Oct 2019 15:00 Hageland United G12 B Hades Kiewit BBC G12 B Sport'o'droom
INJ1841FEA05 05 Oct 2019 15:00 Hageland United J18 A Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J18 A Sport'o'droom
INJ1441RBC05 05 Oct 2019 17:00 BBC Putte G14 A Hageland United G14 A Gemeentelijke sporthal Klein Boom
BVBHSE160701 05 Oct 2019 20:30 BC Grimbergen HSE B Hageland United HSE A Sporthal J. Vertommen
VBDSE21AMA25 05 Oct 2019 20:30 BC Grimbergen DSE R Hageland United DSE R Sporthal J. Vertommen
ING1041WEA05 06 Oct 2019 11:00 BC Guco Lier Vzw G10 A Hageland United G10 B Sporthal Stadspark
ING1031HBC05 06 Oct 2019 11:30 Stevoort BBC G10 A Hageland United G10 A Sporthal Mariaburcht
VBDSE11AFB22 06 Oct 2019 14:00 Hageland United DSE A GSG Aarschot DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21AKB18 11 Oct 2019 21:00 BC Asse-Ternat HSE C Hageland United HSE A Sportloods Waalborre
ING0841SFE01 12 Oct 2019 15:00 Bavi Vilvoorde G08 A Hageland United G08 A Stedelijke Sporthal Vilvoorde
INJ1441RCA01 12 Oct 2019 17:00 Hageland United G14 A BBC Haacht G14 A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AAL18 12 Oct 2019 19:00 Hageland United DSE R BC Streek Inn Vilvoorde DSE R Sporthal Lubbeek
ING1041WCA01 13 Oct 2019 10:00 Notre Dame Leuven G10 A Hageland United G10 B Campus Redingenhof
INJ1841FFE01 13 Oct 2019 11:30 BBC Haacht J18 A Hageland United J18 A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
ING1231BDB06 13 Oct 2019 17:00 Orly Hasselt G12 A Hageland United G12 A Alverberg
ING1241LAB08 19 Oct 2019 10:00 Clem Scherpenheuvel G12 B Hageland United G12 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
ING1231BAB08 19 Oct 2019 12:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A Hageland United G12 A Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden
ING1041WAB08 19 Oct 2019 13:00 Hageland United G10 B GSG Aarschot G10 B Sport'o'droom
ING1041AMCF08 19 Oct 2019 15:00 Hageland United G10 C Bct Overijse G10 A Sport'o'droom
INJ1441RCF08 19 Oct 2019 15:00 Hageland United G14 A 2B|SAFE Tienen G14 A Sport'o'droom
VBDSE21ABA19 19 Oct 2019 18:00 Merchtem Eagles DSE A Hageland United DSE R Tuinbouwschool
VBDSE11ALF19 19 Oct 2019 18:00 BC Streek Inn Vilvoorde DSE A Hageland United DSE A Luchtdraaghal Houtem (Blaashal)
VBHSE21ABA19 19 Oct 2019 19:00 Hageland United HSE A Thor Tervuren HSE A Sporthal Lubbeek
ING0841SDE03 26 Oct 2019 14:00 Dynamo Bertem G08 A Hageland United G08 A Gemeentelijke Sporthal Bertem
ING1041AMCA01 26 Oct 2019 15:00 Hageland United G10 C Stella Artois Leuven Bears G10 C Sport'o'droom
ING1231BBC05 26 Oct 2019 15:00 Hageland United G12 A Hubo Limburg United G12 A Sport'o'droom
VBDSE21AAD20 27 Oct 2019 12:30 Hageland United DSE R Boortmeerbeek & Berg Bulldogs DSE R Sporthal Lubbeek
VBDSE11AFJ20 27 Oct 2019 14:15 Hageland United DSE A BBC Haacht DSE A Sporthal Lubbeek
BVBG12PDDA02 02 Nov 2019 09:00 Stella Artois Leuven Bears G12 A Hageland United G12 A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
BVBJ18PABC02 02 Nov 2019 13:00 Hageland United J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 B Sport'o'droom
BVBG14PEBC02 02 Nov 2019 15:00 Hageland United G14 A Bavi Vilvoorde G14 B Sport'o'droom
VBDSE11ADF21 02 Nov 2019 18:30 BC Grimbergen DSE B Hageland United DSE A Sporthal J. Vertommen
VBHSE21ABH21 02 Nov 2019 20:00 Hageland United HSE A Dynamo Bertem HSE B Sporthal Lubbeek
INJ1841FBE07 09 Nov 2019 09:00 Titans Basketball Bonheiden J18 A Hageland United J18 A Sporthal Berentrode
ING1041WFA07 09 Nov 2019 09:00 Stella Artois Leuven Bears G10 B Hageland United G10 B Campus Redingenhof
ING1031HCD07 09 Nov 2019 13:00 Hageland United G10 A GSG Aarschot G10 A Sport'o'droom
ING1231BBE07 09 Nov 2019 13:00 Hageland United G12 A 2B|SAFE Tienen G12 A Sport'o'droom
ING1241LBE07 09 Nov 2019 15:00 Hageland United G12 B Dynamo Bertem G12 A Sport'o'droom
ING1041AMCD07 09 Nov 2019 15:00 Hageland United G10 C Dynamo Bertem G10 A Sport'o'droom
VBHSE21AFB22 09 Nov 2019 16:00 BC Opwijk HSE B Hageland United HSE A Gemeentelijk Sporthal Opwijk
INJ1441RCD07 09 Nov 2019 17:00 Hageland United G14 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AAE22 09 Nov 2019 19:00 Hageland United DSE R Londerzeelse Dunkers DSE A Sporthal Lubbeek
ING0841SBE07 10 Nov 2019 09:15 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A Hageland United G08 A Sporthal Boortmeerbeek
ING1031HAC06 16 Nov 2019 09:30 Basket Lummen G10 A Hageland United G10 A Sportcomplex Vijfsprong
ING1041AMAC06 16 Nov 2019 11:00 Stella Artois Leuven Bears G10 C Hageland United G10 C Campus Redingenhof
ING1041WAC06 16 Nov 2019 13:00 Hageland United G10 B Notre Dame Leuven G10 A Sport'o'droom
ING0841SEF06 16 Nov 2019 13:00 Hageland United G08 A Bavi Vilvoorde G08 A Sport'o'droom
ING1231BBD01 16 Nov 2019 15:00 Hageland United G12 A Orly Hasselt G12 A Sport'o'droom
INJ1841FEF06 16 Nov 2019 17:00 Hageland United J18 A BBC Haacht J18 A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AAF02 16 Nov 2019 19:00 Hageland United DSE R De Rode Leeuwen DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21AMB20 16 Nov 2019 19:30 Stella Artois Leuven Bears HSE D Hageland United HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
ING1241LDB06 17 Nov 2019 09:30 BBC Haacht G12 A Hageland United G12 B Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
INJ1441RAC06 17 Nov 2019 11:30 BBC Haacht G14 A Hageland United G14 A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
ING1031HCB10 23 Nov 2019 13:00 Hageland United G10 A Stevoort BBC G10 A Sport'o'droom
ING1041WAE10 23 Nov 2019 13:00 Hageland United G10 B BC Guco Lier Vzw G10 A Sport'o'droom
ING1241LCB10 23 Nov 2019 14:00 Hades Kiewit BBC G12 B Hageland United G12 B Kiewit
ING1041AMCB10 23 Nov 2019 15:00 Hageland United G10 C 2B|SAFE Tienen G10 A Sport'o'droom
INJ1841FAE10 23 Nov 2019 16:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J18 A Hageland United J18 A Sporthal Campus Wemmel
INJ1441RCB10 23 Nov 2019 17:00 Hageland United G14 A BBC Putte G14 A Sporthal Lubbeek
VBDSE11AFE10 23 Nov 2019 19:00 Hageland United DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ALB10 23 Nov 2019 20:00 Basket Club Groot Dilbeek HSE A Hageland United HSE A Ten Gaerde
ING1231BCB10 24 Nov 2019 09:00 Hubo Limburg United G12 A Hageland United G12 A Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
INJ1841FEC09 30 Nov 2019 13:00 Hageland United J18 A Dino Brussels J18 A Sport'o'droom
ING1231BBF09 30 Nov 2019 13:00 Hageland United G12 A L.S.V. Basket Landen G12 A Sport'o'droom
ING1241LBF09 30 Nov 2019 15:00 Hageland United G12 B Stella Artois Leuven Bears G12 D Sport'o'droom
ING0841SEC09 30 Nov 2019 15:00 Hageland United G08 A Londerzeelse Dunkers G08 A Sport'o'droom
VBDSE11AGF11 30 Nov 2019 16:30 Triton Leuven DSE A Hageland United DSE A Campus Redingenhof
VBDSE21AKA11 30 Nov 2019 18:30 Thor Tervuren DSE A Hageland United DSE R Sporthal Diependal
VBHSE21ABC11 30 Nov 2019 20:00 Hageland United HSE A De Rode Leeuwen HSE A Sporthal Lubbeek
ING1041WDA09 01 Dec 2019 09:15 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 A Hageland United G10 B Sporthal Boortmeerbeek
INJ1441REC09 01 Dec 2019 14:30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C Hageland United G14 A Stedelijke Sporthal Winketkaai
ING1031HDC02 07 Dec 2019 10:00 GSG Aarschot G10 A Hageland United G10 A Stedelijke Sporthal Demervallei
ING1231BEB02 07 Dec 2019 12:00 2B|SAFE Tienen G12 A Hageland United G12 A Sportschuur Tienen
ING1041AMDC02 07 Dec 2019 12:30 Dynamo Bertem G10 A Hageland United G10 C Gemeentelijke Sporthal Bertem
ING1041WAF02 07 Dec 2019 13:00 Hageland United G10 B Stella Artois Leuven Bears G10 B Sport'o'droom
ING0841SEB02 07 Dec 2019 13:00 Hageland United G08 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A Sport'o'droom
ING1241LEB02 07 Dec 2019 14:30 Dynamo Bertem G12 A Hageland United G12 B Gemeentelijke Sporthal Bertem
VBDSE11AFI12 07 Dec 2019 18:00 Hageland United DSE A Jets Basket Zaventem DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21ANB12 07 Dec 2019 18:45 S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE B Hageland United HSE A Sporthal Eternit
BVBG12PDAC03 14 Dec 2019 17:00 Hageland United G12 A Bct Overijse G12 A Sporthal Lubbeek
VBDSE11AKF13 14 Dec 2019 18:15 BC Asse-Ternat DSE B Hageland United DSE A Sporthal Waalborre
VBHSE21ABJ13 14 Dec 2019 19:00 Hageland United HSE A Bavi Vilvoorde HSE C Sporthal Lubbeek
VBDSE21AIA13 15 Dec 2019 16:15 Jets Basket Zaventem DSE R Hageland United DSE R Gemeentelijk Sporthal Zaventem
BVBJ18PADB03 21 Dec 2019 14:00 Merchtem Eagles J18 A Hageland United J18 A Tuinbouwschool
BVBDSE040201 21 Dec 2019 18:15 BC Asse-Ternat DSE B Hageland United DSE A Sporthal Waalborre
BVBG14PEDB03 22 Dec 2019 11:30 BBC Haacht G14 A Hageland United G14 A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
VBDSE21AAC14 04 Jan 2020 19:00 Hageland United DSE R Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ADB14 04 Jan 2020 20:30 BC Grimbergen HSE B Hageland United HSE A Sporthal J. Vertommen
VBDSE21AFA15 11 Jan 2020 18:00 De Rode Leeuwen DSE R Hageland United DSE R Sporthal Wauterbos
VBHSE21ABE15 11 Jan 2020 20:00 Hageland United HSE A WIZ Basket Leuven HSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE11ACF16 18 Jan 2020 20:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE A Hageland United DSE A Sporthal Campus Wemmel
VBHSE21AGB16 18 Jan 2020 20:30 Triton Leuven HSE A Hageland United HSE A Campus Redingenhof
VBHSE21ABI17 25 Jan 2020 20:00 Hageland United HSE A 2B|SAFE Tienen HSE B Sporthal Lubbeek
VBDSE21AJA17 26 Jan 2020 15:30 BBC Haacht DSE R Hageland United DSE R Den Dijk Wespelaar (Hal 2)
VBDSE11AFA15 01 Feb 2020 18:00 Hageland United DSE A Notre Dame Leuven DSE B Sporthal Lubbeek
VBDSE21AAG10 01 Feb 2020 20:00 Hageland United DSE R St.Paulus Opwijk DSE R Sporthal Lubbeek
VBDSE21ALA05 08 Feb 2020 16:00 BC Streek Inn Vilvoorde DSE R Hageland United DSE R Luchtdraaghal Houtem (Blaashal)
VBHSE21ABK05 08 Feb 2020 20:00 Hageland United HSE A BC Asse-Ternat HSE C Sporthal Lubbeek
VBDSE21AAB06 15 Feb 2020 19:00 Hageland United DSE R Merchtem Eagles DSE A Sporthal Lubbeek
VBHSE21AAB06 15 Feb 2020 20:30 Thor Tervuren HSE A Hageland United HSE A Sporthal Diependal
VBHSE21ABM07 22 Feb 2020 20:00 Hageland United HSE A Stella Artois Leuven Bears HSE D Sporthal Lubbeek
VBDSE11AJF07 23 Feb 2020 11:30 BBC Haacht DSE A Hageland United DSE A Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
VBDSE21ADA07 23 Feb 2020 17:00 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs DSE R Hageland United DSE R Sporthal Boortmeerbeek
VBDSE11ABF09 29 Feb 2020 16:00 GSG Aarschot DSE A Hageland United DSE A Stedelijke Sporthal Demervallei
VBHSE21ABF09 29 Feb 2020 20:00 Hageland United HSE A BC Opwijk HSE B Sporthal Lubbeek
VBDSE21AEA09 29 Feb 2020 20:00 Londerzeelse Dunkers DSE A Hageland United DSE R Sporthal Verma Malderen
VBDSE11AFD08 07 Mar 2020 18:00 Hageland United DSE A BC Grimbergen DSE B Sporthal Lubbeek
VBHSE21AHB08 07 Mar 2020 18:30 Dynamo Bertem HSE B Hageland United HSE A Gemeentelijke Sporthal Bertem
VBDSE11AEF23 14 Mar 2020 18:15 Clem Scherpenheuvel DSE A Hageland United DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
VBHSE21ABL23 14 Mar 2020 20:00 Hageland United HSE A Basket Club Groot Dilbeek HSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AGA23 21 Mar 2020 19:00 St.Paulus Opwijk DSE R Hageland United DSE R Sporthal VKO
VBDSE11AFL06 22 Mar 2020 14:00 Hageland United DSE A BC Streek Inn Vilvoorde DSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AAM12 28 Mar 2020 18:00 Hageland United DSE R BC Grimbergen DSE R Sporthal Lubbeek
VBHSE21ABN25 28 Mar 2020 20:00 Hageland United HSE A S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE B Sporthal Lubbeek
VBDSE11AIF25 29 Mar 2020 14:00 Jets Basket Zaventem DSE A Hageland United DSE A Gemeentelijk Sporthal Zaventem
VBHSE21ACB24 04 Apr 2020 18:00 De Rode Leeuwen HSE A Hageland United HSE A Sporthal Wauterbos
VBDSE21AAK24 05 Apr 2020 12:30 Hageland United DSE R Thor Tervuren DSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE11AFG24 05 Apr 2020 14:15 Hageland United DSE A Triton Leuven DSE A Sporthal Lubbeek
VBDSE21AAI26 19 Apr 2020 12:30 Hageland United DSE R Jets Basket Zaventem DSE R Sporthal Lubbeek
VBDSE11AFK26 19 Apr 2020 14:15 Hageland United DSE A BC Asse-Ternat DSE B Sporthal Lubbeek
VBHSE21AJB26 19 Apr 2020 15:00 Bavi Vilvoorde HSE C Hageland United HSE A Stedelijke Sporthal Vilvoorde